Elektromagnētiskā ārstnieciskā minerālu lampa TDP


Назад

Avers.lv
Номер телефона 37167144444
Электронная почта info@avers.lv
Адреc Kalna iela 2, Rīga
Сайт в интернете www... Avers.lv

Цена : 25.00 €

Цена без скидки : 48.00 €

Экономия : 48 %

Ani.lv

Описание

Elektromagnētiskā ārstnieciskā minerālu lampa TDP CQ-15

Jauna tipa kvantu terapeitiskā ierīce.

Tās izskats līdzinās galda lampai ar regulējamu un pielāgojamu statīvu. Tā neaizņem daudz vietas un ir viegli pārvietojama.

TDP jeb minerālu lampa ir sanitāra rakstura ierīce, kas darbojas ar infrasarkano staru palīdzību 0.75-3 m plašā spektrā. Tiek uzskatīts, ka gaismas viļņi šajā diapazonā palielina mikrocirkulāciju, noņem sāpes, mazina osteohondrozes, artrīta, izgulējumu, sēnīšu infekcijas, ekzēmu, seksuālo traucējumu komplikācijas, paātrina un uzlabo visus dabiskos procesus organismā un relaksē ķermeni. Šī lampa tiek izmantota tradicionālajā ķīniešu medicīnā. To pielieto akupunktūras, manuālo terapiju un daudzi citi veselības aprūpes speciālisti.

Ārstēšana

Lampu novieto 30-45 cm attālumā no atsegtās ķermeņa daļas (starojumu veic tieši uz ādas). Visu procesu var veikt katrs pats individuāli. Viena seansa rekomendētais ilgums 15-30 min. (ne ilgāk par 45 min.) reizi vai divas dienā. Apstarošanas cikla ilgums 7-10 dienas.

Piesardzības pasākumi

Cilvēkiem ar izteiktām alerģijām pirms ierīces lietošanas konsultēties ar ārstu, visas darbības iepriekš saskaņojot. Mazuļiem nav ieteicams lietot. Apstarot vietas, kurās ir veikta ķirurģiska iejaukšanās utml. rakstura procedūras, aizliegts.

Par TDP lampu

Šī lampa ir jauna veida kvantu terapijas atveseļošanās ierīce, kura strādā infrasarkano staru spektra diapazonā (0.75-3 mikrometri).


Tiek uzskatīts, ka diapazona  viļņu starojums  (zem redzamā), palielina mikrocirkulāciju un atslābina muskuļus, paātrina dabiskos sadzīšanas procesus. Lampu savā darbā izmanto akupunktūras, manuālajās terapijas (tradicionāli netradicionālās terapijas) speciālisti, kā arī citi medicīnas speciālisti.

Konstrukcija

Lampa sastāv no pamatnes, vertikāla, regulējama rāmja, kuru var pielāgot dažādām pozīcijām, mehānisko taimeri un galvenās daļas – galviņas, jeb minerālu plāksni. Galviņa sastāv no stiepļu sietu, siltuma atstarotāja, elektrisko sildītāju, izolācijas materiālu un minerālu plāksni. Šī plāksne ir unikāls priekšmets. Darba režīmā temperatūra sasniedz 466 grādus pēc celsija un pati lampa izstaro infrasarkanos starus 2-50 mikrometru rādiusā.

Minerālu plāksnei ir patentēts sastāvs no 33 organismā atrodamiem mikroelementiem dažādās ķīmiski saistītās formās. Faktiskais sastāvs, konkrētas minerālformas un jebkura materiāla daudzums, kurš tiek izmantots plākšņu ražošanā, netiek atklāts. Ir atklāti daži ķīmiskie elementi, ar kuriem dzelzs  plāksne ir apklāta no 0.3-06. milimetriem, un, tie ir: arsēns, alumīnijs, antimons, kadmijs, bārijs, bors, hroms, kalcijs, ogleklis, jods, kobalta, varš, magnijs, niķelis, mangāns, molibdēns, fosfors, nātrijs, selēns, silīcijs, titāns, sērs, alva, cinks un cirkonijs. Dzelzs biezums 0.5-1.5 mm nodrošina aizsardzību un stabilitāti daudz trauslākiem minerālajiem pārklājumiem, kā arī veicina vienmērīgu siltumu uz plāksnes. Tiek pieņemts, ka pārējie elementi ir litijs, bismuts, germānijs, kālijs, stroncija, rubīdijs, vanādijs.

 Izgudrojuma vēsture

TDP ir saīsinājums no ķīniešu termina "teding diancibo pu", kas tiešā tulkojumā nozīmē “īpašs elektromagnētiskais spektrs”.
Minerālo lampu TDP izgudroja Gou Wenbin, 1978.gadā Ķīnā (patents iegūts Chongqing pētniecības institūtā (ORICGS) 1985. gadā).
1979 gadā pētniecības darbos tika iesaistītas 36 universitātes, 45 aspirantūras, 41 pētniecības institūti, 250 slimnīcas, 3000 ārsti un pētnieki. Viņi izveidoja starptautisku organizāciju, lai veiktu klīniskos pētījumus, kuri attiecas uz lampas lietošanas sekām. 1985 gada pētījuma pārskats atklāja, ka TDP terapija ir tikusi veiksmīgi pielietota pie vairāk kā 30 dažādām saslimšanām. 30 miljoni cilvēku saņēma medicīnisko palīdzību izmantojot TDP minerālo lampu. Klīniskie pētījumi apstiprināja, ka lampu terapija samazināja iekaisumu, nomierināja sāpes, uzlaboja mikrocirkulāciju un līdzsvaroja vielmaiņu.  Pētniecības rezultāti apstiprināja, ka TDP lampas lietošana veicina jaunu šūnu atjaunošanos.

Ārstēšana
Parasti ārstēšana notiek novietojot lampu 30-45 cm attālumā no atklātas ķermeņa bojātās (slimās) vietas. Ārstēšanās kurss mājas apstākļos ir 15-30 min (bet ne vairāk kā 45 min), vienu līdz divas reizes dienā, 7-10 dienu garumā. Vairāku nedēļu ilga terapija iespējama tikai ar ārsta atļauju un norādījumiem. Cilvēkam, kurš uzsāk ārstēties ar lampu, ir jāsajūt lampas siltums, tomēr, lampas ir jālieto atbildīgi, lai izvairītos no apdegumiem. Virsējās ādas tempratūra nedrīkt būt augstāka par 54 grādiem.

Kontrindikācijas un piesardzība

Pacienti, kuri slimo ar neiropātiju nespēj sajust ārstēšanas tempratūru un tas var novest pie apdegumiem. Mēmiem cilvēkiem un zīdaiņiem nevajadzētu lietot TDP.  Noteikti jāizvairās ārstēt ķermeņa daļas, kuras satur ķirurģiskus implantus (metāliskus, silikona, kardiostimulatorius utt.), jo pastāv risks, ka svešķermeņi var absorbēt un uzglabāt siltumu, tādējādi izraisot iekšējos apdegumus. No minerālās lampas terapijas jāizvairās arī grūtniecēm, cilvēkiem ar drudzi, kuriem ir vidusauss iekaisums, acu slimības, varikozas vēnas, atklātā plaušu tuberkuloze, smaga ateroskleroze, ar tendenci uz asiņošanu. Pacienti ar hipertensiju nedrīkst sevi apstarot galvas rajonā. Ja lampa tiek lietota galvas rajonā, nepieciešams acu aizsegs, lai novērstu acs sausumu.  

TDP lampa lieto artrīta, osteohondrozes, lumbago, išiass, sejas nerva paralīzes, izgulējumu, ekzēmas, sēnīšu infekciju, seborejas dermatīta, neirodermīta, kolīta, hroniska bronhīta, sinusīta, neauglības, cistīta, prostatītas, seksuālo traucējumu gadījumos.