D08IR_SACĪKŠU KARTINGU_racing_R7282-105


Atpakal

ANLAT SIA
Telefona numurs 29189197
E-pasta adrese info@anlat.lv
Adrese Brīvības gatve 234, Rīga
Lapa internetā www.... ANLAT SIA
Darba laiks darba dienās 10 - 13 un 14 - 18

Piegades informacija
  1. Circle K Latvia DUS, Pasta nodaļa, Piegāde ar kurjeru, Pakomāti LPP : n0 3.00 €
Ani.lv

Apraksts

Aizdedzes sveces D08IR, D10IR, DZ08IR un DZ10IR paredzētas sacīkšu dzinējiem ar atbilstošu izmēru, kvēlskaitli un dzirksteļstarpas konstrukciju.

Šīm speciālajām sacīkšu aizdedzes svecēm ir izmainīta izolatora augšējās daļas un tipa "Z" konstrukcija, kā arī augstsprieguma savienojums.

Šīs modifikācijas ir sveču testēšanas un izmantošanas netipiskā kartinga darbā rezultāts. Te dzinēji ir nekustīgi savienoti ar rāmi bez beztrokšņa blokiem, un tas izraisa stipru vibrāciju. Šī iemesla dēļ standarta izolatora augšējā daļa bieži plaisā.

Izmainīta ir gan izolatora augšējā daļa, gan kabeļa uzgalis.

Aizdedzes svecēm D08IR, D10IR, DZ08IR un DZ10IR ir vienāda izmēra korpuss un vienāda dzirksteļstarpas konstrukcija. Atšķirīgs tām ir augšējās daļas garums un savienojuma konstrukcija.

D08IR un D10IR ir īsa izolatora augšējā daļa, bet standarta kabeļa uzgrieznis.

DZ08IR un DZ10IR ir tāda pati īsa izolatora augšējā daļa, kā tas ir gan D08IR, gan D10IR, bet standarta kabeļa uzgriežņa vietā tām ir speciāls savienotājs

Pateicoties tam, ka mēs esam BRISK ražotāja tiešais izplatītājs ar ekskluzīvām tiesībām Latvijas tirgū, mums ir labākās cenas. Pērkot produktu pie mums, Jūs varat būt droši, ka esat nopircis oriģinālu.

Pastāvīgajiem pircējiem, vairumtirdzniecības klientiem un klienta karšu īpašniekiem piedāvājam labākās cenas.

Piegāde visā Latvijā.

Daudz sīkāk par to var izlasīt mūsu mājas lapā.